Özel Giresun Kent Hastanesi

  • 22.04.2013 'de eklendi
  • 3062   kez görüntülendi
Firmayı Paylaş - Herkes Görsün
Özel Giresun Kent Hastanesi

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


 

Sosyal Medyada Biz


 

HAKKIMIZDA


MISYONUMUZ
Hipokrat yeminini, onuru ve serefi kabul eden,etik deontolojik kurallar içinde,basarili, son teknolojileri en iyi sekilde kullanan, gelecek teknolojileri kendine hedefleyen, teshis ve tedavilerinde hasta ve yakinlarinin memnuniyetini kurumun menfaatlerinin önünde tutan; hasta maliyetlerini hasta lehine kullanan, hasta haklarina ve hastanin hekim seçme özgürlügüne saygili, hasta için aldigi kararlari hastasiyla paylasarak duygusal ve tibbi tedavileri birlikte uygulayan, saglik sistemindeki degisim ve gelismeleri takip eden, bir hastane olma özelligini, standartlarini yükselterek sürdürmektedir.

VIZYONUMUZ
Yetenekli, egitimli çalisanlariyla son teknolojileri ustaca kullanan, farkli, etkili, kaliteli, tibbi uygulamalariyla örnek tecrübesini, deneyimini, hastalariyla paylasan, hastalarini önemseyen, mükemmeli sunan, hastalarin tibbi ve tibbi olmayan bildigi tüm sirlarini hastanin izni olmadan, hasta yakinlari ile dahi paylasmayan, çalisanlarinin ve hastalarinin, hatta hasta yakinlarinin egitimini titizlikle uygulayan, verdigi saglik hizmetiyle din, dil, irk, renk, yas, sinif, cinsiyet, ücret ve zaman farki gözetmeyen bir saglik kurulusu olup, Giresun’da bir model ve marka olma onurunu tasimaktadir.

ÖZEL GIRESUN KENT HASTANESI POLITIKA VE HEDEFLERI 
Hasta ve ailesinin bütünsel memnuniyetini en üst düzeyde saglamak, hastanin, ailesinin ve yakinlarinin memnuniyet ve önerilerini, sistematik olarak ölçebilmek ve degerlendirmek.
 Beklenti ve ihtiyaçlari saptayarak, planlama ve uygulamalarda bulunmak.
 Hastaya ekonomik, hizli teshis ve hizli tedavi hizmeti sunmak.
 Iyilestirme alanlarini tespit ederek, uygulamaya aktarmak.
 Deontolojik uygulamalarla çalismak.
 Çagdas teknolojilerin kullanimini saglayarak, teshis ve tedavide öncü uygulamalarda bulunmak.
 Saglik hizmetlerinde çagdas teknolojilerin kullanimini saglamaya yönelik uygulamalarda bulunmak.
 Teknoloji kullanimi ile bütüncül saglik hizmetlerinde, öncü ve yenilikçi girisimlerle hizmet vermek, hizmet kalitesini saglamak ve sürdürmek.
 Tibbi ve idari uygulamalarinda kalite yönetimi uygulamak. Meslek ahlaki ile sosyal sorumlulugunun bilincinde saglik hizmeti sunmak.
 Hasta ve ailesinin hak ve sorumluluklarinin bilincinde, hizmet tasarimi ve uygulamalarinda bulunmak.
 Tüm uygulamalarinda bilimsel etik ilkeleri benimsemek ve uygulamak.
 Hasta ve ailesinin haklarinin korunmasinda, savunucu ve destekleyici hizmet anlayisini yerlestirmek.
 

FOTO GALERİMİZ - REFERANSLARIMIZ


Firmaya Ait Foto Galeri Eklenmemiş! ( Ücretli Üyelere Özel )

 

TANITIM VİDEOMUZ


Tanıtım Videosu Eklenmemiş!

 

HARİTA ve KONUM BİLGİLERİMİZ


Son Eklenen Firmalar


Özel Giresun Kent Hastanesi Adresi, Özel Giresun Kent Hastanesi Adres Bilgisi, Özel Giresun Kent Hastanesi Adresi Nerede?, Özel Giresun Kent Hastanesi'a Nasıl Gidebilirim?, Özel Giresun Kent Hastanesi Telefonu, Özel Giresun Kent Hastanesi Telefon Numarası, Özel Giresun Kent Hastanesi Telefon Numaraları, Özel Giresun Kent Hastanesi WhatsApp Numarası, Özel Giresun Kent Hastanesi Mail Adresi Ne?, Özel Giresun Kent Hastanesi E-Posta Adresi Ne?, Özel Giresun Kent Hastanesi Eposta Adresi Ne?, Özel Giresun Kent Hastanesi Konumu, Özel Giresun Kent Hastanesi Nerede, Özel Giresun Kent Hastanesi Harita Konumu, Özel Giresun Kent Hastanesi Google Konumu, Özel Giresun Kent Hastanesi Yandex Konumu, Özel Giresun Kent Hastanesi Harita Konum Bilgisi, Özel Giresun Kent Hastanesi Ne İş Yapar?, Özel Giresun Kent Hastanesi Sahibi Kimdir?, Özel Giresun Kent Hastanesi Fotoğrafları, Özel Giresun Kent Hastanesi Sosyal Medya Hesapları, Özel Giresun Kent Hastanesi İli, Özel Giresun Kent Hastanesi İlçesi, Özel Giresun Kent Hastanesi Tanıtım Videosu gibi bilgileri en detaylı şekilde web sayfamız üzerinden sunmayı hedefliyoruz.

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu web sayfası MET AJANS bünyesinde "Online Firma Kataloğu" olarak hizmet vermektedir. Sektörde hizmet veren firmaların, yararlanıcılar tarafından internet ortamında kolay bulunabilmesi ve firma ulaşılabilirliğinin artırılması temel amacını taşımaktadır. Firma adresleri genel olarak firmaların kendi istekleri doğrultusunda bize ulaşmaları sonucunda rehberimize kaydedilmiştir. Bu web sayfasının; bünyesinde listelenen firmalar ile, "firma rehberimizde yer almalarının haricinde" bir ilişkisi yoktur. Rehberimizde yer almak istemeyen firmaların, sitemizdeki iletişim alanından bizlere ulaşması halinde ( teyit etmek için sistemimize kayıtlı firma aranacaktır ) firmaları rehberden kaldırılacaktır. Rehberimizde yer alan tüm firmaların arama motorlarında ilk sırada olmalarını diliyoruz...