FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn

  • 23.03.2019 'de eklendi
  • 2638   kez görüntülendi
Firmayı Paylaş - Herkes Görsün
FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


 

Sosyal Medyada Biz


 

HAKKIMIZDA


FDC Danışmanlık

FDC Danışmanlık; Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn, Doğrama Sistemleri, Detay Çözümü, Statik Danışmanlık, CFD Rüzgar Analizi, Çelik Çözümleri, Amorf Yapılar, Cephe Mühendisliği, Dış Cephe Kaplama, İnşaat sektörlerinde hizmet vermektedir.

 

Engin Yeşilyurt;

Engin Yeşilyurt, 2004 yılından itibaren alüminyum cephe sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. Sektörde, proje, sistem dizaynı, imalat ve montaj aşamalarında çalışarak her bölümdeki sorunlara ve çözümlere vakıf olmuştur. Trump Towers, Marriot Otel gibi konsept projelerde proje ve şantiye şefliği görevlerini üstlenmiştir. Sistem firması Kleidco bünyesinde, arge bölümünde sistem geliştirme üzerine çalışmıştır. Amanos Alüminyum firmasında, cephe ve doğrama sistemlerinin geliştirmesinde bulunarak, tasarladığı sistemler, özel test merkezinde 1500 Pascal hava ve su sızdırmazlık kriterlerini başarıyla geçmiştir. Tasarlamış olduğu doğrama sistemleri, yerli sistem firmaları arasında en yüksek sızdırmazlık değerlerine sahip ürünlerdir. Sahibi olduğu paslanmaz cephe sistemleri firması ile yurt içi ve yurt dışı bir çok büyük projeye imza atmıştır. 2017 yılından itibaren alüminyum cephe firmalarına, proje, imalat ve montaj konularında danışmanlık yapmaktadır.

 

Caner Özgür Özbaşlı;

Caner Özgür Özbaşlı, İTÜ Uzay Mühendisliği mezunudur. Hem otomotiv hem havacılık sektöründe çalışmıştır. 2010 yılından itibaren alüminyum cephe sektöründe birçok büyük projede görev almıştır. 2013 yılında kendi firmasını kurarak, cephe sektörüne detay çözümü, statik danışmanlık, CFD rüzgar analizi, çelik çözümleri, amorf yapılar hakkında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. Danışmanlık verdiği süre içerisinde, 150 den fazla projeye hizmet vermiştir. Cephe sektöründe kullanılan bütün standartlara hakimdir. TSE, Eurocode, BS, DIN, ASCE, ASTM, AAMA, SNIP standartlarına uygun projelere hizmet vermiştir.  Standartlara uygun olarak hizmet verdiği ülkeler arasında, ABD, İngiltere, Rusya, Azerbeycan, Türkmenistan, Almanya, Cezayir, Libya, Irak, İran, BAE, Katar, Umman, Gürcistan, Malezya bulunmaktadır. Yurtiçinde hem özel sektör hem de devlet projelerinde danışmanlık yapmaktadır. Projelere özel alüminyum sistemler tasarlamaktadır.

 

FOTO GALERİMİZ - REFERANSLARIMIZ


 

TANITIM VİDEOMUZ


Tanıtım Videosu Eklenmemiş!

 

HARİTA ve KONUM BİLGİLERİMİZ


FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Adresi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Adres Bilgisi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Adresi Nerede?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S'a Nasıl Gidebilirim?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Telefonu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Telefon Numarası, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Telefon Numaraları, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S WhatsApp Numarası, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Mail Adresi Ne?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S E-Posta Adresi Ne?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Eposta Adresi Ne?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Konumu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Nerede, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Harita Konumu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Google Konumu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Yandex Konumu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Harita Konum Bilgisi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Ne İş Yapar?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Sahibi Kimdir?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Fotoğrafları, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Sosyal Medya Hesapları, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S İli, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S İlçesi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, S Tanıtım Videosu gibi bilgileri en detaylı şekilde web sayfamız üzerinden sunmayı hedefliyoruz.

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu web sayfası MET AJANS bünyesinde "Online Firma Kataloğu" olarak hizmet vermektedir. Sektörde hizmet veren firmaların, yararlanıcılar tarafından internet ortamında kolay bulunabilmesi ve firma ulaşılabilirliğinin artırılması temel amacını taşımaktadır. Firma adresleri genel olarak firmaların kendi istekleri doğrultusunda bize ulaşmaları sonucunda rehberimize kaydedilmiştir. Bu web sayfasının; bünyesinde listelenen firmalar ile, "firma rehberimizde yer almalarının haricinde" bir ilişkisi yoktur. Rehberimizde yer almak istemeyen firmaların, sitemizdeki iletişim alanından bizlere ulaşması halinde ( teyit etmek için sistemimize kayıtlı firma aranacaktır ) firmaları rehberden kaldırılacaktır. Rehberimizde yer alan tüm firmaların arama motorlarında ilk sırada olmalarını diliyoruz...